Board Assistant with German

Lokalizacja: Zielona Góra Dodano: 2023-12-20

O pracodawcy

DTP, Digital Technology Poland dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami niemal 300 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Cieszynie, Zielonej Górze i Poznaniu.

Obszary w których pracujemy to: Serwisy chmurowe, Internet rzeczy, Sztuczna inteligencja, Big Data, systemy Embedded oraz Automatyka i robotyka. Intensywnie się rozwijamy, odpowiadając na zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, w których łączymy pasję do innowacji z bezkompromisowym dbaniem o jakość.

Poszukujemy asystenta dla osoby współtworzącej zarząd firmy, by wspierać jej codzienne działania zawodowe.

To dobra okazja by zdobyć doświadczenie zawodowe w pracy z Executive Team i od środka zdobyć wiedzę na temat tego, jak działają firmy prowadzące międzynarodową działalność.

Typ umowy: Umowa o pracę albo Umowa-zlecenie
Forma pracy: stacjonarna
Lokalizacja: Zielona Góra, ul. Nowy Kisielin – A. Wysockiego 8

Twoje zadania

  • Wsparcie przełożonego w codziennej pracy
  • Kontakt z partnerami biznesowymi firmy w języku niemieckim i angielskim
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji w języku niemieckim i angielskim
  • Wsparcie w organizacji spotkań, podróży służbowych i wydarzeń firmowych
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz prowadzenie researchów rynkowych
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji z partnerami w firmie i poza nią

Nasze oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft 365 (Word, Excel, Power Point)
  • Zdolności organizacyjne i łatwość nawiązywania kontaktu
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się z innymi
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Elastyczność i łatwość reagowania na zmiany
  • Dbałość o szczegóły
  • Chęć uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Status studenta

Mamy dla Ciebie

  • Pracę w zespole tworzącym mieszankę dojrzałości z młodością
  • Stabilne środowisko biznesowe
  • Ofertę długoterminowej współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich w znaczącym stopniu dofinansowane przez firmę (w zależności od formy umowy)
  • Lunche, takie jak lubisz na koszt firmy
  • Finansowaną przez firmę kafeterię MyBenefit; w tym: MultiSport / MultiLife (w zależności od formy umowy)
  • Naukę języka obcego w pracy
  • Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu
  • Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni

Join the Elite Team of Experts!

DTP Events. Knowledge. Dicussions & Fun.

Regular meetings of developers and employees

Stay updated! Visit our social media profiles

Start typing and press Enter to search