AEM Developer

Lokalizacja: Zielona Góra, Cieszyn, Poznań Dodano: 2022-09-12

O pracodawcy

DTP, Digital Technology Poland dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami ponad 300 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Zielonej Górze, Poznaniu i Cieszynie.

Obszary w których pracujemy to: Serwisy chmurowe, Sztuczna inteligencja, Big Data, Internet rzeczy, Automatyka i robotyka oraz Elektronika i systemy Embedded. Intensywnie się rozwijamy, odpowiadając na zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, w których łączymy pasję do innowacji z bezkompromisowym dbaniem o jakość.

Poszukujemy developerów AEM, którzy rozpoczną pracę nad nowym projektem integrującym zarządzanie informacjami w ramach produktów grupy przemysłowej Friedhelm Loh, której częścią jest DTP.

Twoje zadania

  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązania CMS opartego na Adobe Experience Manager
  • Analiza wymagań klientów wewnętrznych oraz proponowanie rozwiązań w celu optymalizacji wdrożenia
  • Rozwijanie serwisów opartych o AEM - budowanie stron i aplikacji (back-end lub front-end)
  • Budowa Headless API
  • Integracja AEM z istniejącymi w organizacji rozwiązaniami
  • Współudział w przeprowadzaniu testów serwisów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Administrowanie i utrzymywanie rozwiązania

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w implementacji i konfiguracji AEM
  • Znajomość technologii AEM Headless API
  • Umiejętność budowania serwisów back-endowych osadzonych w AEM (znajomość Java)
  • Znajomość HTML, CSS oraz podstaw JavaScript
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikowanie się w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość Adobe Captivate / Adobe Learning Manager
  • Znajomość Maven
  • Znajomość podstaw bezpieczeństwa systemów IT
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość innych rozwiązań klasy Enterprise CMS
  • Znajomość podstaw UX - architektury informacji

Mamy dla Ciebie

  • Innowacyjne i długofalowe projekty w dziedzinie Industry 4.0
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Stabilne środowisko biznesowe
  • Pracę w zespole tworzącym mieszankę doświadczenia z młodością
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej Udemy Business
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich w znaczącym stopniu dofinansowane przez firmę
  • Finansowaną przez firmę kafeterię MyBenefit (w tym: MultiSport / MultiLife)
  • Lunche, takie jak lubisz na koszt firmy
  • Pracę w systemie hybrydowym (biura: Zielona Góra / Poznań / Cieszyn) lub stałe miejsce w biurze
  • Krótszą pracę w piątki
  • Godzinę rozpoczęcia pracy wg Twojej deklaracji (7.00-9.00)
  • Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu
  • Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni

Join the Elite Team of Experts!

DTP Events. Knowledge. Dicussions & Fun.

Regular meetings of developers and employees

Stay updated! Visit our social media profiles

Start typing and press Enter to search