Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Zielona Góra Dodano: 2022-04-06

O pracodawcy

DTP dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami ponad 130 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Zielonej Górze, Poznaniu i Warszawie.

Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie? Dołącz do naszej firmy. Szukamy Specjalisty ds. kadr i płac. Intensywnie się rozwijamy, odpowiadając na zainteresowanie niemieckich klientów naszymi rozwiązaniami, w których łączymy pasję do innowacji z bezkompromisowym dbaniem o jakość.

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół i jednocześnie będzie mogła poszerzyć swoje kompetencje. Oferujemy pracę w grupie lubiących działać osób, w stabilnym i przyjaznym otoczeniu.

Twoje zadania

  • Prowadzenie bieżącej obsługi kadrowo-płacowej
  • Przygotowywanie i kontrolowanie poprawności dokumentacji pracowniczej
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, GUS oraz obsługiwanie PPK
  • Dbanie o rozliczenia benefitów pracowniczych tj. ubezpieczenie grupowe lub opieka medyczna
  • Obsługiwanie umów cywilnoprawnych
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby firmy
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze oczekiwania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa pracy, zagadnień płacowych, przepisów podatkowych oraz ZUS
  • Znajomość programów: Optima Comarch i Płatnik (lub podobnych)
  • Znajomość systemów SODIR oraz e-PFRON
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dobra organizacja pracy i dokładność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniach
  • Chęć uczenia się
  • Inicjatywa - nie zawsze musisz być specjalistą w danym obszarze, ale dzięki zauważaniu możliwości razem możemy mieć realny wpływ na rozwój firmy!

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców
  • Wiedza w zakresie obsługi praw autorskich oraz kosztów uzyskania przychodu

Mamy dla Ciebie

  • Pracę w zespole tworzącym mieszankę dojrzałości z młodością
  • Stabilne środowisko biznesowe
  • Długoterminową współpracę w formie umowy o pracę
  • Prywatną opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich za preferencyjną, minimalną opłatą
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej Udemy Business
  • Naukę języka obcego w pracy
  • Inne programy szkoleniowe wspierające rozwój kompetencji
  • Lunche takie jak lubisz na koszt firmy
  • Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu
  • Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni
  • DTP to ludzie, dlatego też nigdy nie zostawimy Cię bez wsparcia

Join the Elite Team of Experts!

DTP Events. Knowledge. Dicussions & Fun.

Regular meetings of developers and employees

Stay updated! Visit our social media profiles

Start typing and press Enter to search